Ubytování Charvát

Pronajímáme rekreační chatky v areálu autokempu Milavy. Autokemp Milavy se nachází nedaleko obce Velká Turná, okres Strakonice, jižní Čechy. Obec Velká Turná je vzdálená od kempu cca 1 km. Do obce je spojení autobusovou i vlakovou dopravou.

Autokemp se rozkládá na břehu rybníka Milavý, ve kterém je možnost koupání, rybaření (po zakoupení povolenky), jízdy na lodičkách, windsurfing atd. Kemp je přizpůsoben i sportovnímu vyžití, jsou zde k dispozici dvě sportovní hřiště na volejbal, nohejbal a různé míčové hry. Z autokempu se dá navázat na cykloturistické trasy.

K dispozici je veřejné sociální zařízení, hospoda s rychlým občerstvením a obchod s potravinami.
Pronajímané nemovitosti jsou umístěny na louce pod lesíkem cca 60 m od rybníka. Chatky  mají vlastní WC, sprchový kout, kuchyňku a společnou místnost na spaní. Jsou vybaveny nábytkem, nádobím a ložním prádlem.
Počet pronajímaných objektů: 6 chatek.

Termíny k pronajmutí: období květen - říjen po telefonické domluvě s paní Charvátovou nebo kontaktováním na náš firemní mail. Nástupním dnem je vždy sobota ve 14:00 hod a odjezd v sobotu do 10:00 hod po předání. Mimo sezónu lze po dohodě i jiný den nástupu či odjezdu. Závěrečný úklid provádí zákazníci sami.